Menu Kategorii:

Aktualności

  • 25.09.2015

    SZUKAMY HANDLOWCA!

     

    Poszukujemy osoby, która poprowadzi aktywną sprzedaż w terenie. Wymagamy doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej, dobrej organizacji pracy, orientacji na sukces, prawa jazdy kategorii B, mile widziana znajomość branży wodno-kanalizacyjnej. Zapewniemy atrakcyjne warunki zatrudnienia i możliwość ciekawej pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu 53 53 555 88.

  • 18.02.2015

    Do naszej oferty produkcyjnej wprowadziliśmy nowe wyroby: obudowy do zasuw dużych średnic, obudowy o długościach ponadstandardowych, obudowy ze wskźnikiem otwarcia i nowe średnice kołnierzy ślepych i gwintowanych. Zapraszamy do zapoznania się z nowościami w dziale NOWOŚCI PRODUKTOWE 2014/2015

Studnie rewizyjne

Oferujemy studnie rewizyjne umożliwiające prowadzenie prac eksploatacyjnych w systemach bezciśnieniowej kanalizacji zewnętrznej.

Poszczególne elementy studni wykonane są z polipropylenu lub PVC. Zakres produkcji obejmuje średnice 315, 400, 425, 600 i 1000 mm. W zależności od wersji studnie wyposażone są w rury trzonowe jednościenne (SN2) lub dwuścienne (SN 4 i SN 8) z zewnętrzną ścianą karbowaną lub gładką.

Teleskop studni może być zakończony pokrywą pełną lub wpustem, możliwe jest również zastosowanie stożka betonowego montowanego bezpośrednio na rurę trzonową. Uszczelnienie studni stanowią pierścienie wykonane z elastomeru spełniające normę PN-EN 681-1: 2002. Studnia może być wyposażona w kinetę przelotową lub zbiorczą.